Hakkımızda

Merhabalar Basından Haberler Sertifikalar Foto Galeri

MERHABALAR

30 yılı aşkın bir süredir, spor camiasında, sporcu, eğitimci, organizatör ve yönetici olarak varlık gösteriyorum. Her zaman yaptığım işi kendi ilkelerime sadık kalarak yaptım. Dürüst, adil ve paylaşımcı bir yaklaşım ile sektörümüzü bir araya getirmek, büyütmek, güçlendirmek hedefi ile ilerledim. Sporun ve egzersizin yapıcı yanına odaklanarak toplumsal faydayı oluşturmak ve en önemlisi başarıları paylaşmak için çeşitli çabalarda bulundum.

İnternet sitemi yaparken 25 yıllık fotoğraflar, gazete kupürleri, teşekkür mektuplarına bir kere daha baktım. Burada yer alan bilgileri bir araya koymak beni çok duygulandırdı. Ne kadar fazla zaman geçmiş olduğunu, yoktan var edilmiş işleri ve en büyük sermayesi tutku ve inanç olan ilk’leri görünce geleceğe olan inancım perçinlendi.

25 yıldır var olduğum spor camiası benim yuvam. İçinde bulunduğum bu yuvanın temelini birlikte attığım dostlarım ile hala yanyana omuz omuza çalışyoruz. Her duvarında bir çok anı asılı. Bu binanın penceresinden baktığımda bir yandan geçmiş, diğer yandan geleceği görüyorum.

Daha engin bir gelecek vizyonu için yüksekten ufka bakmak lazım. Ben sizlerle yaptığım her proje, gelişen sektörümüz ve sektörü allak bulllak eden, bizi hem şaşırtıp hem de büyüleyen teknolojik gelişimler ile, bu binanın yeni katlarının inşa olduğunu görüyorum.

Temellerinin sağlam olduğuna emin olduğum bu yuvanın, hepimizi alacak kadar büyük ve dayanıklı olması için de elimden geleni yapıyorum ve yapacağım.

Sevgiler
AyşegülAyşegül Gezikol
Özgeçmişi