İş Ortaklarımız

Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. adı ile 28 Haziran 1979 tarihinde İstanbul’da Bülent Ünal tarafından kurulmuştur. Şirket fuar organizasyonları üzerine faaliyet göstermektedir. 28 Haziran 1979 tarihinde, İstanbul’da kurulmuştur.
Daha Fazla Bilgi İçin Sayfasını Ziyaret Edin
www.tuyap.com.tr

Spor ve Aktif Yaşam Fuarı 2017, TÜYAP Fuar ve Fuarcılık Hizmetleri A.Ş. Tarafından 14-17 Eylül 2017 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.
www.sporveaktifyasamfuari.com | ÜCRETSİZ DAVETİYE

TANITA Markasının Türkiye Temsilciliğini yapmak üzere 1998 yılında kurulmuştur. 2003 yılından itibaren de Medikal Sektörde genişlemesini yeni temsilcilikler ile birlikte yoğunlaştırmıştır. Bugün Medikal Sektörde Obezite, Spor ve Egzersiz Fizyolojisi, Fizik Tedavi, Estetik ve Güzellik alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir.
Daha Fazla Bilgi İçin Sayfasını Ziyaret Edin
www.tarti.com

Miha Bodytec performans arttırmak isteyenler için sadece 25 dk kısa bir antremanla kendilerini geliştirmelerine destek sağlamaktadır. Zamansızlıktan dolayı spor yapamayıp yeni doğum yapmış bayanlar, kas güçsüzlüğüne bağlı duruş bozukluğu olan ve kronik bel – sırt ağrısı olan bir çok farklı konuda insanların tercih ettiği bir yöntem.
Daha Fazla Bilgi İçin Sayfasını Ziyaret Edin
www.miha-bodytec.com

Interspor, 1993 yılında, spor malzemeleri ithalatıyla, tüketicileri kaliteli ürünlerle buluşturma vizyonu ile yola çıkmıştır. Değişimin gücüne ve sürekli gelişime inanan Interspor, bugün çok sayıda çalışanıyla, büyükşehir merkez müdürlükleri ve Türkiye’nin tüm illerindeki satış noktaları, teknik servis desteği ile tercih edilen bir spor malzemeleri markasıdır.
Daha Fazla Bilgi İçin Sayfasını Ziyaret Edin
www.interspor.com


Egzersiz Danışmanları Platformu
Günümüz ve geleceğin en sağlıklı iş platformu. Egzersiz danışmanları sertifika programları.
Daha Fazla Bilgi İçin Sayfasını Ziyaret Edin
www.egdap.com